ReSharper

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów .NET

Kup teraz

JetBrains ReSharper usprawnia pracę użytkowników Visual Studio oferując im następujące funkcje i narzędzia:

Analiza jakości kodu

Analiza kodu na bieżąco (w locie) jest dostępna dla następujących języków: c#, VB.NET, XAML, ASP.NET, SP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML oraz XML.  

Eliminacja błędów i wpadek

Program ReSharper oczywiście ostrzega za każdym razem gdy w kodzie pojawia się jakoś nieprawidłowość, ale także zapewnia setki szybkich poprawek do automatycznego rozwiązywania problemów. Niemal w każdym przypadku można dobrać najlepszą szybką poprawkę z wielu dostępnych opcji. Dzięki temu użytkownik może uniknąć długiego i żmudnego przeszukiwania kodu, w celu usunięcia niezgodności.

Bezpieczne zmiany w bazie kodu

Zautomatyzowana refaktoryzacja dla całego kodu pozwala bezpiecznie zmieniać bazę kodu. Niezależnie czy konieczne jest odświeżenie starego kodu czy uporządkowanie struktury aktualnego projektu, ReShraper zapewni najlepsze wsparcie, użytkownik nie musi się martić o utratę danych lub uszkodzenie kodu. 

Natychmiastowy trawers pełnego rozwwiązania

Szybkie nawigowanie i przeszukiwanie całego kodu. Możliwość przejścia do dowolnego pliku, typ lub elementu danego typu, symboli podstawowych i dziedzicznych, implementacji oraz opcja przechodzenia od dowolnego symbolu do miejsca jego wykorzystania. Program zapewnia pełną swobodę poruszania się w obrębie kodu.

Generacja kodu

ReSharper jest gotowy stworzyć dla użytkownika wiele kodu, począwszy od nowych plików i klas, metod i właściwości wymaganych przez wdrażany interfejs po bloki warunkowe, identyfikatory GUID i kontrolę równości oraz elementy formatujące.

„Pomocnicy” w pisaniu kodu 

Do "pomocników" zaliczają się: rozszerzony InelliSense, setki natychmiastowych transformacji kodu, automatyczny import przestrzeni nazw, przestawianie elementów kodu oraz wyświetlanie dokumentacji. 

Przestrzeganie standardów kodowania 

Styl kodu oraz opcje formatowania z dopracowanymi ustawieniami charakterystycznymi dla danego języka, pomagają w eliminacji nieużywanych fragmentów kodu i w stworzeniu wspólnego standardu kodowania dla Twojego zespołu. Kod jest w pełni użyteczny, bez nadmiarowych fragmentów poleceń i struktur.

Powrót do  produktów

Zapraszamy do kontaktu