Intellij-IDEA-logo

Intellij IDEA

Wygodne i ergonomiczne IDE do JVM

65% programistów Java wybiera Intellij IDEA  

Produkt JetBrains Intellij IDEA został tak zaprojektowany, aby pod każdym kątem zapewnić maksymalną wydajność i produktywność podczas pracy z kodem. Inteligentne wspomaganie kodowania w połączeniu z ergonomicznym designem sprawiają, że programowanie staje się wręcz przyjemne.  

Kup teraz

Zaawansowana inteligencja

Tuż po zaindeksowaniu tworzonego kodu źródłowego przez Intellij IDEA dostępnych jest wiele szybkich i przydatnych opcji wspomagających pisanie kodu. Wśród nich można wyróżnić natychmiastowe i inteligentne uzupełnianie kodu, analizę kodu na bieżąco czy niezawodne narzędzia do refaktoryzacji. Dzięki takim opcjom można uniknąć długiego i żmudnego przeszukiwania kodu. 

Niecodzienne doświadczenie

Narzędzia o kluczowym znaczeniu, takie jak zintegrowane systemy kontroli wersji oraz szeroka gama obsługiwanych języków programowania oraz frameworków są od samego początku pod ręką, bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych wtyczek.  

Inteligentne uzupełnianie kodu

Intellij IDEA przygotowany jest do pracy nad zaawansowanymi projektami, zatem gdy podstawowe uzupełnianie podpowiada nazwy klas, metod, pól i słów kluczowych w pełnym zakresie widoczności, inteligentne uzupełnianie sugeruje jedynie te typy, które są oczekiwane w bieżącym kontekście.   

Wsparcie dla frameworków

Mimo że, program przeznaczony jest przede wszystkim dla Javy to rozumie także i zapewnia inteligentne wsparcie w kodowaniu w wielu innych językach, w tym SQL, JPQL, HTML, JavaScript itd, aby zapewnić użytkownikowi swobodę tworzenia z wymaganymi standardami.  

Zwiększenie produktywności

Program przewiduje potrzeby użytkownika i automatyzuje żmudne i powtarzalne zadania programistyczne, dzięki czemu programista może skupić się tym co istotne i ciekaw.  

Ergonomia dla programistów

Każda decyzja projektowa czy wdrożeniowa generuje ryzyko zakłócenia przepływu pracy użytkownika, dlatego program czuwa aby jak najbardziej ryzyko to minimalizować lub całkowicie eliminować. IDE podąża za aktualnym kontekstem i automatycznie wyświetla odpowiednie narzędzia.  

Wszechstronna inteligencja

Wspomaganie kodowanie w Intellij IDEA nie dotyczy tylko samego edytora, ale pomaga także zachować najwyższą produktywność w takich aspektach jak np. wypełnianie pola, przeszukiwanie listy elementów, dostęp do okna narzędzi czy przełączanie ustawień.   

Powrót do  produktów

Zapraszamy do Kontaktu